flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Сєвєродонецький міський суд Луганської області повідомляє відповідача Кудрявцеву Ларису Павлівну (останнє відоме місце реєстрації м. Сєвєродонецьк, Луганської області, с. Метьолкіне, вул.. Червона, 39) про те, що 11 лютого 2021 року було постановлено ухва

12 лютого 2021, 14:51

«Сєвєродонецький міський суд Луганської області повідомляє відповідача Кудрявцеву Ларису Павлівну (останнє відоме місце реєстрації м. Сєвєродонецьк, Луганської області, с. Метьолкіне, вул.. Червона, 39) про те, що 11 лютого 2021 року було постановлено ухвалу про закриття провадження в  частині позовних вимог та ухвалено заочне рішення по цивільній справі № 428/4396/20 за позовною заявою Мартинюка Євгена Денисовича про визнання права власності на житловий будинок»

Рішення може бути оскаржено в Луганському апеляційному суді через Сєвєродонецький міський суд Луганської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом тридцяти днів з дня отримання копії рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя Сєвєродонецького міського суду Луганської області Ж.І. Кордюкова.»