flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Візьміть участь в опитуванні учасників судових проваджень!

24 травня 2021, 14:39

З 20 травня по 10 липня 2021 року розпочато проведення онлайн опитування учасників судових проваджень щодо задоволеності якістю функціонування судів.

Опитування проводиться в режимі онлайн, будь-хто з учасників судових проваджень може взяти в ньому участь. Будьте впевнені, що інформація, яка збирається, є цілком анонімною і отримані відповіді будуть використані лише в узагальненому вигляді.

Посилання на вебадресу анкети-опитувальника КГЗ: https://docs.google.com/forms/d/1O-vTqPjywjRiXhUNnGxKAoFB5mR-kSaaZjlJaTsh4GQ/edit

Якщо Вам складно заповнити онлайн анкету, але Ви бажаєте надати оцінку суду, в якому Ви є (чи були) учасником (учасницею) судових проваджень, Ви можете зателефонувати за номером +380669944960 та відповісти на питання анкети в телефонному режимі.

 

Громадська організація «Агенція демократичного розвитку Донбасу» реалізує проєкт «Проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування (КГЗ) в судах Донецької та Луганської областей» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Метою проєкту є підвищення ефективності, продуктивності та якості роботи судів Донецької та Луганської областей через проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування (КГЗ) та аналіз виконання рекомендацій експертів.

Опитування буде проводитись відповідно до Системи оцінювання роботи суду (СОРС), яка була розроблена спільно з Радою суддів України та Державною судовою адміністрацією України за сприяння проекту USAID «Справедливе правосуддя» (попередника Програми USAID «Нове правосуддя» - і затверджена рішенням Ради суддів України в 2015 році.

Методологія карток громадянського звітування являє собою ефективний засіб оцінювання, який надає узагальнений відгук щодо якості з боку саме користувачів судових послуг, тобто тих, хто має безпосередній досвід перебування у будівлі суду. За таких умов, методологія карток громадянського звітування є дієвим механізмом оцінки існуючого стану речей, налагодження системи повідомлення про таку оцінку, і як результат, реагування та позитивні зміни, покликані як підвищити ефективність, прозорість, підзвітність судової системи, так і підняти авторитет судової влади. Крім того, особливістю цієї методології є залучення надавачів послуг до процесу дослідження на всіх його етапах, що сприяє подальшій ефективній роботі по вдосконаленню послуг.